Stafchefs van het Leger en Defensiechefs

Alles wat niet in bovenstaande past.

Moderators: Exjager, piot1940, Bram1940

Plaats reactie
Gebruikersavatar
marcbrans
Moderator
Berichten: 608
Lid geworden op: 29 mei 2011 14:28

Stafchefs van het Leger en Defensiechefs

Bericht door marcbrans » 15 okt 2011 14:25

LtGen JACQUES de DIXMUDE 28.02.1958-30.11.1959
LtGen Baron de CUMONT 09.02.1959-30.06.1963
LtGen WAGNER, G. 01.07.1963-31.03.1965
LtGen DESSART, V. 01.04.1965-31.03.1968
LtGen Baron VIVARIO, G. 01.04.1968-14.03.1972
LtGen Vl CREKILLIE, Albert 15.03.1972-31.10.1979
LtGen GONTIER, Willy 01.11.1979-30.09.1982
LtGen Baron GYSEMBERG, Maurice 01.10.1982-21.07.1988
LtGen CHARLIER, José 22.07.1988-30.09.1995
ViceAdm HERTELEER, Willy 01.10.1995-31.12.2002
LtGen v/h Vlw VAN DAELE, August 01.01.2003-

CHOD

Gen DELCOUR, Henri 02.04.2009-

VCHOD
LtGen Jockin

aanvullen mag ;)

Gebruikersavatar
eaw458
Berichten: 1011
Lid geworden op: 30 mei 2011 08:14
Locatie: York (UK)
Contacteer:

Re: Stafchefs van het Leger en Defensiechefs

Bericht door eaw458 » 15 okt 2011 16:46

Tussen Van Daele en Delcour was niemand, dus Van Daele zijn laatste zag was 01.04.2009

Walter
De achttiendaagse veldtocht, regiment per regiment: http://18daagseveldtocht.wikispaces.com/
Mijn andere hobby: http://www.yorkcitylevy.com/

Plaats reactie

Terug naar “1830 tot Heden”