Stafchefs Zeemacht en commandant Marinecomponent

Moderators: Exjager, piot1940, Bram1940

Plaats reactie
Gebruikersavatar
marcbrans
Moderator
Berichten: 608
Lid geworden op: 29 mei 2011 14:28

Stafchefs Zeemacht en commandant Marinecomponent

Bericht door marcbrans » 15 okt 2011 14:10

Commodore TIMMERMANS, Georges, DSC 01.02.1946-01.07.1955
Adm ROBINS, Lambert 01.07.1955-31.03.1962
Adm PETITJEAN, Louis 01.04.1962-19.12.1963
Adm LURQUIN, Léon 20.12.1963-31.03.1973
Vice Adm VAN DYCK, Julius 01.04-1973-30.09-1980
Vice Adm Vl Ridder SCHLIM, André 01.10.1980-31.12.1985
Vice Adm Burggraaf POULLET, Edmond 01.01.1986-30.09.1989
Vice Adm DE WILDE, Jozef 01.10.1989-31.12.1992
Adm HERTELEER, Willy 01.01.1993-30.09.1995
Adm VERHULST, Michel 01.10.1995-30.06.2001
Adm HELLEMANS, Michel 01.07.2001-31.12.2001
ADF GOETHALS, Willy 01.01.2002-

KTZ HEEREN, Georges 30.05.2007-

aanvullen mag ;)

Gebruikersavatar
eaw458
Berichten: 1011
Lid geworden op: 30 mei 2011 08:14
Locatie: York (UK)
Contacteer:

Re: Stafchefs Zeemacht en commandant Marinecomponent

Bericht door eaw458 » 15 okt 2011 16:42

ADF GOETHALS, Willy 01.01.2002-22.12.2005
ADF ROBIJNS, Jean-Pierre 22.12.2005-30.06.2011
ADF HOFMAN, Michel 30.06.2011-

Denk niet dat Kapitein ter zee Heeren Comd van de Marine is geweest.

Walter
De achttiendaagse veldtocht, regiment per regiment: http://18daagseveldtocht.wikispaces.com/
Mijn andere hobby: http://www.yorkcitylevy.com/

Gebruikersavatar
marcbrans
Moderator
Berichten: 608
Lid geworden op: 29 mei 2011 14:28

Re: Stafchefs Zeemacht en commandant Marinecomponent

Bericht door marcbrans » 15 okt 2011 19:12

http://www.mil.be/navycomp/news/index.asp?LAN=nl&ID=991

Of heb ik enkele functies door mekaar gehaald? :?

Gebruikersavatar
eaw458
Berichten: 1011
Lid geworden op: 30 mei 2011 08:14
Locatie: York (UK)
Contacteer:

Re: Stafchefs Zeemacht en commandant Marinecomponent

Bericht door eaw458 » 15 okt 2011 19:44

marcbrans schreef:http://www.mil.be/navycomp/news/index.asp?LAN=nl&ID=991

Of heb ik enkele functies door mekaar gehaald? :?
Ik denk het. Wat vroeger de Stafchef van de Zeemacht was is nu de Commandant van de Marinecomponent. En die Commandant heeft een nu Stafchef als adjunct. Het is den ABL die je een hak tracht te zetten ;)

http://www.mil.be/navycomp/subject/inde ... =11&MENU=0

Walter
De achttiendaagse veldtocht, regiment per regiment: http://18daagseveldtocht.wikispaces.com/
Mijn andere hobby: http://www.yorkcitylevy.com/

Gebruikersavatar
marcbrans
Moderator
Berichten: 608
Lid geworden op: 29 mei 2011 14:28

Re: Stafchefs Zeemacht en commandant Marinecomponent

Bericht door marcbrans » 15 okt 2011 19:47

eaw458 schreef:
marcbrans schreef:http://www.mil.be/navycomp/news/index.asp?LAN=nl&ID=991

Of heb ik enkele functies door mekaar gehaald? :?
Ik denk het. Wat vroeger de Stafchef van de Zeemacht was is nu de Commandant van de Marinecomponent. En die Commandant heeft een nu Stafchef als adjunct. Het is den ABL die je een hak tracht te zetten ;)

http://www.mil.be/navycomp/subject/inde ... =11&MENU=0

Walter
Bedankt voor de toelichting!
Algoed dat er nog mensen zijn die weten wat ze vertellen :)

Plaats reactie

Terug naar “De Zeemacht”