Stafchefs Luchtmacht en commandanten Luchtcomponent

Moderators: Exjager, piot1940, Bram1940

Plaats reactie
Gebruikersavatar
marcbrans
Moderator
Berichten: 608
Lid geworden op: 29 mei 2011 14:28

Stafchefs Luchtmacht en commandanten Luchtcomponent

Bericht door marcbrans » 15 okt 2011 14:08

LtGen Vl LEBOUTTE, Lucien, DFC 04.04.1946-31.03.1956
LtGen Vl BURNIAUX, Frans, DFC 01.04.1956-31.03.1960
LtGen Vl HENRY, Albert 01.04.1960-19.12.1963
LtGen Vl CEUPPENS, Jean, DFC 20.12.1963-05.12.1971
LtGen Vl DEBECHE, Albert 06.12.1971-30.06.1977
LtGen Vl DE SMET, Marcel 01.07.1977-14.01.1983
LtGen Vl DEDEURWAERDER, Yves 15.01.1984-30.09.1985
LtGen Vl LEFEBVRE, Jacques 01.10.1985-31.12.1988
LtGen Vl MORIAU, Alexander 01.01.1989-31.03.1991
LtGen Vl VAN HECKE, Guido 01.04.1991-31.03.2000
LtGen Vl MANDL, Michel 01.04.2000-31.12.2001
GenMaj Vl AUDRIT, Michel 01.01.2002-

GenMaj Vl VAN CAELENBERGE, Gérard 22.12.2005-
GenMaj Vl VAN DE VOORDE, Claude 23.07.2009-

aanvullen mag ;)

Goldfinger_MI6
Berichten: 1
Lid geworden op: 22 jun 2015 17:43

Re: Stafchefs Luchtmacht en commandanten Luchtcomponent

Bericht door Goldfinger_MI6 » 22 jun 2015 18:01

Een opmerking. Op de lijst van de commandanten van de luchtcomponent staat Gen-maj Van de Voorde. Ten eerste, de heer van de Voorde is reeds Lt-Generaal, en ten tweede, sinds 5-11-2014 is de nieuwe commandant Gen-Majoor Vansina.

Plaats reactie

Terug naar “De Luchtmacht”